• Başkan Güder, Genç Sporcularla Buluştu
  Başkan Güder, Genç Sporcularla Buluştu
 • Yeşilyurt Belediyesi, İnönü Mahallesine Dev Bir Spor Kompleksi Kuruyor
  Yeşilyurt Belediyesi, İnönü Mahallesine Dev Bir Spor Kompleksi Kuruyor
 • Yeşilyurt Belediyespor Kick-Boks Takımı, Avrupa Kupası Maçlarında Üçüncülük Kupasının Sahibi Oldu
  Yeşilyurt Belediyespor Kick-Boks Takımı, Avrupa Kupası Maçlarında Üçüncülük Kupasının Sahibi Oldu
 • Büyükşehir’in Kıck Boks Takımı Antalya’da Destan Yazdı
  Büyükşehir’in Kıck Boks Takımı Antalya’da Destan Yazdı
 • Sporcumuz Aliye Demirbağ, Olimpiyat Eleme Puan Turnuvasına Veda Etti
  Sporcumuz Aliye Demirbağ, Olimpiyat Eleme Puan Turnuvasına Veda Etti
 • Yeşilyurt Belediyespor, Şampiyonluk İçin Kenetlendi
  Yeşilyurt Belediyespor, Şampiyonluk İçin Kenetlendi
 • Başkan Şerifoğulları: ‘Sporcumuz Aliye Demirbağ’a Yürekten Başarılar Diliyorum’
  Başkan Şerifoğulları: ‘Sporcumuz Aliye Demirbağ’a Yürekten Başarılar Diliyorum’
 • Elazığ Belediyespor Kulübü, Elazığ Voleybol Spor Kulübü’nü Bünyesine Kattı
  Elazığ Belediyespor Kulübü, Elazığ Voleybol Spor Kulübü’nü Bünyesine Kattı
 • Büyükşehir Erkek Voleybol Takımından Başkan Gürkan’a Ziyaret
  Büyükşehir Erkek Voleybol Takımından Başkan Gürkan’a Ziyaret
 • Filenin Kaplanları Efeler Ligi İçin Yoluna Devam Ediyor
  Filenin Kaplanları Efeler Ligi İçin Yoluna Devam Ediyor
Malatya Haber,Malatya Güncel Haberleri
Tüfenkci: Yeni SGK binası 2021 Sonunda Hazır Hale Gelecek
Tüfenkci: Yeni SGK binası 2021 Sonunda Hazır Hale Gelecek

Sosyal Güvenlik Kurumu Malatya İl...

MTÜ’den Hemşirelik Haftası Etkinliği
MTÜ’den Hemşirelik Haftası Etkinliği

MTÜ’den Covid 19 Pandemisinde Hemşirelik...

Kadir Gecesi’ni Bir Dua Hazinesi Olarak Görmeliyiz
Kadir Gecesi’ni Bir Dua Hazinesi Olarak Görmeliyiz

Başkan Gürkan Kadir Gecesi nedeniyle...

Serdar Ortaç Hep Aynı
Serdar Ortaç Hep Aynı

Magazin ve cemiyet dünyasının gözde...

Malatya’da Neler Oluyor?
Malatya’da Neler Oluyor?

Gelecek Partisi Malatya İl Başkanı...

Belsos 4 Bin Kişiye Sıcak Yemek Dağıtıyor
Belsos 4 Bin Kişiye Sıcak Yemek Dağıtıyor

Büyükşehir Belediyesi İftarda Vatandaşlarını Yalnız...

Havalanı Yolu Genişletiliyor
Havalanı Yolu Genişletiliyor

Havaalanı-Kağıt Fabrikası arasındaki 16 km’lik...

Bu Ülke
Bu Ülke

Bu...

Reşat Erdoğan’dan 5 Bin Kişilik İftar Yemeği
Reşat Erdoğan’dan 5 Bin Kişilik İftar Yemeği

Reşat Erdoğan’dan 5 Bin Kişilik...

İKİ VAKTİN NAMAZINI BİRLEŞTİREREK KILABİLİR MİYİZ
İKİ VAKTİN NAMAZINI BİRLEŞTİREREK KILABİLİR MİYİZ

İKİ VAKTİN NAMAZINI BİRLEŞTİREREK KILABİLİR...

Siyasette Unutulmayacak Olan İşte O Kareler
Siyasette Unutulmayacak Olan İşte O Kareler

Siyasette Unutulmayacak Olan İşte O...

Kim Yapıyor Bu Binaları
Kim Yapıyor Bu Binaları

Kim Yapıyor Bu...

Bu Evi Görenler Gözlerine İnanamıyor
Bu Evi Görenler Gözlerine İnanamıyor

Bu Evi Görenler Gözlerine...

Hipnotize Edici Yansımalar
Hipnotize Edici Yansımalar

Hipnotize Edici...

El Emeği, Göz Nuru Çalışmaların Sergisi Açıldı
El Emeği, Göz Nuru Çalışmaların Sergisi Açıldı

El Emeği, Göz Nuru Çalışmaların...

Malatya Haber,Malatya Güncel Haberleri
Facebook Like Box Kodunu Giriniz
Çalık, Kılıçdaroğlu Yolun Sonunu Alman Dergisinde Buldu
Çalık, Kılıçdaroğlu Yolun Sonunu Alman Dergisinde Buldu
Çalık, Kılıçdaroğlu Yolun Sonunu Alman Dergisinde...
13 Ağustos 2017 01:31
Font1 Font2 Font3 Font4

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık; “Kılıçdaroğlu önce ‘adelet arıyorum’ diye yollarda yürüdü. Ondan sonra gitti yolun sonunu Focus Dergisi’nde buldu. Ve vermiş olduğu açıklama ‘Türkiye güvensizdir, gelenlerinde can güvenliği yoktur’ açıklamasını yaptı. En az terör örgütleri kadar, Kandil kadar, PKK kadar ve FETÖ kadar yapmış olduğu açıklamalar, Kemal Kılıçdaroğlu’nun da,  Türkiye aleyhinedir ve yapmış olduğu açıklamalar Türkiye için ihanettir. Siz Türkiye’yi yabancılara, Maykıllara, Coclara gidip şikayet edemezsiniz. Siz Ahmet’lerden, Mehmet’lerden almış olduğunuz destekleri gidip yabancılara peşkeş çekemezsiniz” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık, Malatya’nın Doğanyol ve Pütürge ilçelerinde ziyaretlerde bulundu ve parti teşkilatlarıyla bir araya geldi.

Beraberinde AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı ve partili yöneticilerle birlikte Doğanyol ve Pütürge ilçesine giden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, burada AK Parti’nin ilçe başkanlıklarını ziyaret ederek partililerle bir araya gelirken, esnafları da ziyaret etti.

AK Parti Doğanyol ilçe başkanlığına yapılan ziyarette konuşan AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı, Cumhurbaşkanı  ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Recep Tayyip Erdoğan’ın 5 Ağustos Cumartesi günü Malatya’ya yaptığı ziyaretteki açılış törenine katılan Doğanyollulara teşekkür ederek, “Miting dr çok zor şartlara rağmen, hava sıcaklığına, iş güç zamanı olmasına rağmen bir genel seçim olmamasına, Türkiye’de yeni bir gündem olmamasına rağmen yine on binler alana sığmadı. Sayın Cumhurbaşkanımız Malatya’dan ayrıldıktan sonra 3 gün üst üste Malatya’mızdan bahsetti. Göstermiş olduğunuz desteklerden dolaş teşekkür ediyoruz” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur  Çalık, “16 yaşındayız ve 15 yıldır da bu ülkenin yönetimindeyiz. Millete hizmet getiriyoruz., ülkemize, devletimize, bayrağımıza, ezanımıza hizmet götürüyoruz. Türkiye’mize hizmet getirirken, Malatya’mıza ve Doğanyolu’muza da hizmet getirmeye devam ediyoruz.” dedi.

CHP Genel Bşakanı kılıçdaroğlu’nun Focus dergisine yapmış olduğu açıklamalara tepki gösteren Çalık; “FETÖ ile de, PKK ile de, DEAŞ ile de, var olan bütün terör örgütleriyle sonuna kadar mücadele edeceğiz. Hiç kimsenin endişesi olmasın bundan. Fakat maalesef terör örgütleriyle mücadele ederken, ana muhalefet partisinin yapmış  olduğu röportaj başta olmak üzere  açıklamaları sizin, milletimizin takdirine sunuyorum. Biz bir taraftan terör örgütleriyle mücadele ederken, bir taraftan yatırımları yaparken,  diğer taraftan yatırımları yaparken Sayın Kılıçdaroğlu önce ‘adelet arıyorum’ diye yollarda yürüdü. Ondan sonra gitti yolun sonunu Focus Dergisi’nde buldu. Ve vermiş olduğu açıklama ‘Türkiye güvensizdir, gelenlerinde can güvenliği yoktur’ açıklamasını yaptı. En az terör örgütleri kadar, Kandil kadar, PKK kadar ve FETÖ kadar yapmış olduğu açıklamalar, Kemal Kılıçdaroğlu’nun da,  Türkiye aleyhinedir ve yapmış olduğu açıklamalar Türkiye için ihanettir. Siz Türkiye’yi yabancılara, Maykıllara, Coclara gidip şikayet edemezsiniz. Siz Ahmet’lerden, Mehmet’lerden almış olduğunuz destekleri gidip yabancılara peşkeş çekemezsiniz. Siz, bu ülkenin yüzde 20’nin üzerinde oyunu almış ana muhalefet,  iktidar partisine aday partinin genel başkanısınız. Sorumluluk sahibi olmak zorundasınız. Türkiye’nin birliği için, dirliği için yapılması gereken açıklamalar Focus’a verdiğiniz açıklamalar değildir. Yolda aradığınız adalet milletin vicdanındadır. Siz milletin vicdanın da o yaptığınız açıklamalarla mahkum olmuşsunuzdur.  Türkiye aleyhine açıklamalar yapmak ana muhalefet partisi genel başkanına ki düşündüğümüzde geçmiş dönemdeki açıklamalar, yakışmış mıdır? Evet Kemal Kılıçdaroğlu’na yakışmıştır. Hani ‘yakışmaz’ diyecektim ama Kemal Kılıçdaroğlu olunca adı yakışmıştır. CHP seçmenlerimizin bu konuda da kendilerinin hepsinin CHP’ye oy veren seçmenlerin inanıyorum ki bu açıklamalardan da vicdanları sızlamıştır.” Şeklinde konuştu.

Çalık ve beraberindeki heyet daha sonra Doğanyol Belediye Başkanı Recep Gülbey’ı ziyaret ederek, ilçenin sorun ve yatırımları hakkında bilgi aldılar.

PÜTÜRGE İLÇESİNE ZİYARET…

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık ve AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı dahasonra Pütürge ilçesine geçtiler. Burada AK Parti İlçe Başkanlığında yapılan toplantıda partililerle bir araya geldiler.

AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı, 5 Ağustos’taki Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Malatya programına gelen Pütürgelilere teşekkür ederek, Pütürge ilçesinden 100 aracın o gün açılış törenine katıldığını söyledi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, “15 Temmuz’daki kahramanlarımıza, gazilerimize laf eden Cumhuriyet Halk Partisi milletvekilini şiddetle kınıyorum.  Diyor ki ’15 Temmuz’da 250 şehidi devlet öldürdü.’ Devleti katil ilan eden bir Cumhuriyet Halk Partisi var. Ve o gece, o şehitlerimizin yüzü suyu hürmetine, gazilerimizin yüzü suyu hürmetine bugün mikrofonlar elimizde, sizlerin karşısındayız,  milletimizin karşısındayız. Milletimizin bu cesaretli destanına gölge düşürmek isteyen Cumhuriyet Halk Partisi milletvekilini şiddetle kınıyorum. Şehit ailelerimizin acılarını bilmeden, onların hikayelerini bilmeden, kahramanlık destanlarını bilmeden, nasıl meydanlara indiğini bilmeden şehitlerimize laf uzatan o milletvekiline iki çift lafım var. Bu toprağı vatan yapan şehitlerimize siz dil uzatamazsınız. 15 Temmuz kahramanlık destanı, milli iradenin zaferi olmasaydı bugün o Mecliste, gazi meclisimize atılan bombalarla hiç birimiz olmazdık. Vatan topraklarımızı işgal etmek isteyen  o terör örgütüne karşı 250 şehidimiz kanıyla bu sınırları korudu.  Gazilerimiz, bu bayrağın dalgalanmasına, ezanların devam etmesine Allah’tan aşağı vesile oldu. Ve Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı, ‘bugün milletvekiliniz bu sözleri söyledi, ne diyorsunuz?’ diye soruyorlar. Diyor ki ‘benim milletvekilim doğru söylemiştir.’ Ya sen darbeye kontrollü darbe diyen adam değil misin kardeşim? Ve biz araştırma yaptık, hiçbir şey bilmiyorsan, hiçbir şey anlamadıysan o ‘Milli İrade Zaferi’ kitabını aç oku, gökten yağan bombaların nasıl insanların üzerlerine saldırdığını, bombalarla nasıl insanların şehit olduğunu, sırtından vurulduklarını oku. Bu darbe girişimine, işgal girişimine  ‘kontrollü darbe’ diyen Kemal Kılıçdaroğlu’nu biz, milletimize havale ediyoruz. Milletimiz, gereğini sandıkta aslanlar gibi yapıyor. O darbe kontrollümüydü, yoksa millete yapılan darbemiydi, işgalmiydi, terör saldırısımıydı siz gidip millete bir kez daha sorun bakalım” diye konuştu,

 


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa