• Yetişkin Spor Kurslarının Kapıları Her Mevsim Açık
  Yetişkin Spor Kurslarının Kapıları Her Mevsim Açık
 • Yeşilyurt’un Gururu Artık Milli Takımda!
  Yeşilyurt’un Gururu Artık Milli Takımda!
 • Başkan Sülük’ten Turnuva’ya Tam Destek
  Başkan Sülük’ten Turnuva’ya Tam Destek
 • Uluslararası Muhsin Yazıcıoğlu Güreş Festivali Başladı…
  Uluslararası Muhsin Yazıcıoğlu Güreş Festivali Başladı…
 • Çınar“Gençlik Yatırımlarımız Meyvelerini Vermeye Başladı”
  Çınar“Gençlik Yatırımlarımız Meyvelerini Vermeye Başladı”
 • Akçadağ, Darendespor Karşısında 3 Puanı 3 Golle Aldı!
  Akçadağ, Darendespor Karşısında 3 Puanı 3 Golle Aldı!
 • Erdal Doğaner Futbol Turnuvası’nda Şampiyon İl Jandarma Oldu
  Erdal Doğaner Futbol Turnuvası’nda Şampiyon İl Jandarma Oldu
 • Malatya’da Spor Tarihine Geçen Antrenör
  Malatya’da Spor Tarihine Geçen Antrenör
 • Boksta Malatya’nın Gururu Sedef Nergiz
  Boksta Malatya’nın Gururu Sedef Nergiz
 • U17 Türkiye Şampiyonu Elazığ İl Özel İdare Spor
  U17 Türkiye Şampiyonu Elazığ İl Özel İdare Spor
Başkan Taşkın ‘’Hep Birlikte Başaracağız ’’
Başkan Taşkın ‘’Hep Birlikte Başaracağız ’’

Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın,...

Doğanşehir İlçesinde Rezerv Yapı Alanı Belirlendi
Doğanşehir İlçesinde Rezerv Yapı Alanı Belirlendi

Malatya İli, Doğanşehir İlçesi, Doğu...

Üreticiler En İyi Kayısı İçin Yarışacak
Üreticiler En İyi Kayısı İçin Yarışacak

Malatya Büyükşehir Belediyesi ile İl...

Sevda Onat İle Efsane Şarkı Yeniden Sahillere İniyor
Sevda Onat İle Efsane Şarkı Yeniden Sahillere İniyor

Yaz aşklarının dolu dizgin başladığı...

Sadıkoğlu, daha hızlı ayağa kalkmanın formülünü verdi
Sadıkoğlu, daha hızlı ayağa kalkmanın formülünü verdi

Düğün ve tatil sezonunda olduğumuz...

Çarşı Merkezine Yeni Taksi Durağı
Çarşı Merkezine Yeni Taksi Durağı

Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın...

Havalanı Yolu Genişletiliyor
Havalanı Yolu Genişletiliyor

Havaalanı-Kağıt Fabrikası arasındaki 16 km’lik...

Bu Ülke
Bu Ülke

Bu...

İKİ VAKTİN NAMAZINI BİRLEŞTİREREK KILABİLİR MİYİZ
İKİ VAKTİN NAMAZINI BİRLEŞTİREREK KILABİLİR MİYİZ

İKİ VAKTİN NAMAZINI BİRLEŞTİREREK KILABİLİR...

Reşat Erdoğan’dan 5 Bin Kişilik İftar Yemeği
Reşat Erdoğan’dan 5 Bin Kişilik İftar Yemeği

Reşat Erdoğan’dan 5 Bin Kişilik...

Siyasette Unutulmayacak Olan İşte O Kareler
Siyasette Unutulmayacak Olan İşte O Kareler

Siyasette Unutulmayacak Olan İşte O...

Kim Yapıyor Bu Binaları
Kim Yapıyor Bu Binaları

Kim Yapıyor Bu...

Bu Evi Görenler Gözlerine İnanamıyor
Bu Evi Görenler Gözlerine İnanamıyor

Bu Evi Görenler Gözlerine...

Hipnotize Edici Yansımalar
Hipnotize Edici Yansımalar

Hipnotize Edici...

El Emeği, Göz Nuru Çalışmaların Sergisi Açıldı
El Emeği, Göz Nuru Çalışmaların Sergisi Açıldı

El Emeği, Göz Nuru Çalışmaların...

Facebook Like Box Kodunu Giriniz
Polat,Mahallelerimizi Güzel ve Kalıcı Hizmetlerle Yeniliyoruz
Polat,Mahallelerimizi Güzel ve Kalıcı Hizmetlerle Yeniliyoruz
Polat,Mahallelerimizi Güzel ve Kalıcı Hizmetlerle...
25 Ağustos 2016 15:22
Font1 Font2 Font3 Font4
Salköprü Mahallesinde devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek, yetkililerden bilgi alan Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ve AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin vatandaşlar ve esnaflar tarafından verilen kahvaltı programına katıldı.
Yeşilyurt Belediyesinin mahallelerine yaptığı ciddi hizmetlerden ötürü teşekkürlerini sunan Salköprü Mahalle Muhtarı Mehmet Dönmez, Yeşilyurt Belediyesi’nin hizmetlerinden çok memnun olduklarını belirterek, hayata geçen hizmetlerle mahallenin ciddi şekilde değişime uğradığını ifade etti. Dönmez, “Mahallemizde uzun zamandır sıkıntılar vardı, su problemi nasıl çözüme kavuştuysa Asfalt, Telekom, Elektrik sıkıntıları da bitecektir. Mahallemiz yol ve kaldırım çalışmalarıyla daha güzel bir konuma ulaşacak. Davetimize katılıp bizleri onurlandıran Milletvekilimiz Mustafa Şahin’e ve Belediye Başkanımız Hacı Uğur Polat’a teşekkür ediyoruz” dedi.
BAŞKAN POLAT, “TÜM MAHALLELERİMİZİ DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜM ÇALIŞMALARIYLA YENİLİYORUZ”
Kahvaltı programından dolayı teşekkürlerini sunan Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat , “Bizi böylesine güzel bir programda ağırladığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Zaten yapmamız gereken bir görev nedeniyle halkımızın teşekkürlerini bu şekilde ikramlarla göstermesi onların nezaketinden kaynaklanıyor. Salköprü ve Çavuşoğlu mahallelerinde göreve geldiğimiz günden beri en fazla su ile ilgili talepler aldık. İkinci ve üçüncü katlara suyun çıkmasında ciddi sorunlar vardı, özellikle bayanlarımızın istekleri bu konu ile ilgiliydi. Birçok araştırma ve inceleme sonucunda şebekenin baştan aşağıya yenilenmesine karar verildi. Büyükşehir Belediyemize bağlı MASKİ buranın şebekesini tamamen yeniledi. Bizlerde alt yapı çalışmalarının tamamlanmasından sonra üst yapıyla ilgili çalışmalara öncelik tanıdık. Yolların asfaltlanması başta olmak üzere diğer eksiklikleri kısa sürede gidermek için çaba sarf ediyoruz. Belediyemize bağlı tüm mahallelerimizi değişim ve dönüşüm çalışmalarıyla baştan aşağıya yeniliyoruz” diye konuştu.
MİLLETVEKİLİ ŞAHİN, “BELEDİYE BAŞKANLARIMIZ TARİH YAZIYOR”
Belediye Başkanlarının verimli ve kalıcı hizmetlerle adeta tarih yazdığını ifade eden AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, “AK Partinin en önemli devrimlerinden bir tanesi yerinde yönetimler yasasını uygulamaya koymasıdır. Yerel yönetimlere çok fazla değer veren bir anlayışa sahibiz. İşte bu hizmetlerde bu yasa neticesinde yerel yönetimlerin sahaya yansımasıdır. Daha önceden yerel bir yönetim Ankara’nın desteği olmadan hizmet yapamazken şu anda her Belediye kendi bölgesinin tabiri caiz ise en yetkili organları sıfatıyla ister alt yapı ister üst yapıyla ilgili kaliteli hizmetleri hayata geçirmektedir. Malatya Büyükşehir Belediyemiz başta olmak üzere Yeşilyurt, Battalgazi ve diğer Belediyelerimiz gerçekten faydalı hizmetler üretiyorlar. Yeşilyurt Belediye Başkanımız da bizler ne zaman gelsek hemen davet ediyor bizlerde hizmetleri yerinde takip ediyoruz” dedi.
MİLLETVEKİLİ ŞAHİN, “AK PARTİ İKTİDARIYLA YEREL YÖNETİMLER GÜÇLENDİ”
Malatya’da temizlik başta olmak üzere diğer hizmetlerin başarıyla yürütüldüğüne dikkat çeken Milletvekili Şahin, “AK Parti iktidara gelmeden önce başta metropol kentler olmak üzere bir çok
kentimizde çöp yığınları görüyorduk. Halkımız içme sularını bidonlarla evlerine taşıyarak ihtiyaçlarını gideriyordu, haftada bir gün su geliyordu. AK Partinin Kurucu Genel Başkanı, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan yerel yönetimler noktasında yapılan birçok yeniliklerin altına imza atmıştır. İstanbul başta olmak üzere ülke genelinde AK Parti iktidarıyla birlikte yerel hizmetler açısında daha kaliteli çalışmaları halkımızla buluşturduk. Malatya’da bu yansımaları fazlasıyla görmekteyiz. 2014 yılında Büyükşehir statüsüne kavuşan ilimizde de hamdolsun beklenen başarılı hizmetlerin her gün bir yenisini daha görmekteyiz. Başlatılan çalışmaların meyvelerini topluyoruz. Salköprü ve Çavuşoğlu mahallelerinde su ile ilgili sıkıntılar vardı, Büyükşehir Belediyemiz bu bölgelere yönelik başlattığı hizmetler kapsamında ciddi yatırımlar yaptı. Alt yapıda Telekom var, Doğalgaz var, Elektrik var, buna benzer su ve kanalizasyon çalışmaları var. Tabii ki alt yapı çalışmaları bittiği andan itibaren ilçe belediyelerimiz, vatandaşlarımızı toz ve topraktan kurtarmak adına asfalt ve kaldırım çalışmalarına süratli ve seri bir şekilde yapmaya çalışıyorlar. Bütün Belediyelerimiz başta olmak üzere Yeşilyurt Belediye Başkanımızı ve ekibini kutluyorum. Amacımız yaşanabilir bir kenti hep beraber oluşturmamızdır” dedi.
MİLLETVEKİLİ ŞAHİN, “AMERİKALI VE AVRUPALILAR CUMHURBAŞKANIMIZI DİNLERKEN BAŞLARI ÖNDE, YÜZLERİ KIZARIYOR”
Türkiye üzerinde çok büyük oyunlar oynandığını hatırlatan Milletvekili Şahin, “Ülkemiz üzerinde başta Amerika ve İsrail olmak üzere birçok batılı devletin hesabı var, ülkemizi karıştırmaya çalışıyorlar. AK Parti iktidarında önce belki çok zorlanmıyorlardı, istedikleri her şeyi dikta ettirerek yaptırıyorlardı. Cumhurbaşkanımızın gelen bir devletin başkan yardımcısına karşı duruş ve tavrı zaten çok önemli mesajlar içeriyordu. Allah kendisinden razı olsun, başımızı öne eğdirmedi. Amerikalı ve Avrupalılar Cumhurbaşkanımızı dinlerken başları önde, yüzleri kızararak dinliyorlar. Çünkü yaptıkları şeyler gerçekten yenilir, yutulur cinsten değil. Cumhurbaşkanımıza Reisimize yaptığı konuşmalar neticesinde milletimizin beklentilerine cevap verecek bir duruş sergilediği için kendisine minnettarız, teşekkür ediyoruz” dedi.

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa